Dupnisa Çiftliği Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Kurumsal Metni

 1 Nisan 2015 tarihinde doğallığı ve sağlıklı yaşamı herkese ulaştırmak için yola çıktık.

 

Dupnisa Çiftliği, Saklı mirasımız olan yöresel lezzetlerimizi, üretildiği yerden, doğanın tam kalbinden evinize ulaştırma amacını güden bir gıda şirketidir.

Kurulduğumuz ilk günden bugüne iyi ve güzel olan ne varsa onun yanında yer aldık, satın aldığınız her üründe sizin için kumbaramızda birikim yaptık ve bu birikimleri sokaklardaki can dostlarımızın daha iyi bir hayat geçirmeleri için kullandık.

Reyonlarımızda gördüğünüz ürünlerimizin hiçbirinde sağlığa zararlı katkı maddeleri kullanmadık, ailemizle birlikte soframızda yer veremeyeceğimiz şeyleri sizlere sunmadık.

Yetiştiği bölgedeki toprağın lezzetini alan ürünlerimizi üretirken, Anadolu mirasımızdan, bölgemizde yaşayan değerlerden ve gastronomi kültürümüzden faydalandık, bu eşsiz değerleri harmanlayarak daha sürdürülebilir bir yaşam sağlamayı hedefledik.

Geçmişten bugüne, yöremizden bizlere miras kalan en doğal, en sağlıklı ürünlerimiz ile her zaman daha iyisini yapmayı hedefliyor, her müşterimizin sağlığını ve damak tadını önemsiyoruz.

Çünkü biz sağlık ve mutluluğun her şeyden önemli olduğunu biliyoruz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR