TrakyadanEvinize Sipariş Cayma Hakkı
 

GARANTİ, İADE ve İPTAL KOŞULLARI 

 

Ürünlerimi iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Almış olduğunuz ürün veya ürünlerde firmamız tarafından gözden kaçırılan herhangi bir kusurda (düzgün şekilde vakumlanmamış ya da tarihi geçmiş ürün veya ürünün tüketilmesini engelleyen herhangi bir kusur) ürün firmamıza aittir.Ürünün tarafınızdan bize geri gönderilmesi ve size yeni ürün gönderilmesi sürecinde oluşan tüm kargo masrafları firmamız tarafından karşılanacaktır.

Bu gibi durumlarda firmamızla mail ya da telefon yoluyla irtibata geçildiği takdirde arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Ürün ücretinin yüksek geldiği durumlarda, ürün ALICI ya ulaştıktan sonra veya kargoya teslim edilip taşıma irsaliyesi kesildikten sonra iade talebi söz konusu değildir.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde iletilmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

*İade ürünlerinizi mutlaka iade sebebinizi bildiren bir not eki ve orijinal ambalajında ve faturanın aslı ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderiniz.

Dupnisa Çiftliği Gıda Pazarlama San. ve Tic.A.Ş.
KARAKAŞ MAHALLESİ UĞUR MUMCU CADDESİ NO:18/10  KIRKLARELİ - MERKEZ
0532 137 56 76 - 0850 303 68 62 - 0288 212 11 00
 

** İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.

 

İPTAL PROSEDÜRÜ

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak memnuniyet politikamız gereğince, müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz için, sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz. İptal için mail adresi ile veya telefon ile bildirim yapmanız gerekmektedir.

e-posta: [email protected]

Telefon: 0532 137 56 76 - 0850 303 68 62 - 0288 212 11 00

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR